Poeesiafestival 2. päev

Narva

Toimumispaik Astri keskus, Narva
13:00-15:00

Sofia-Eliz Katkova on sündinud Tallinnas 1994. aastal. Luuletusi avaldatakse 2020. aastast, kuid kirjutama hakkasin märksa varem, tegelen ka luule tõlkega. Luuletused on ilmunud ajakirjades “Новые облака”, “Лиterraтура”, “Точка.Зрения”. Aastast 2022 olen Tallinna Ülikooli kirjandus teaduse magistrant.

Kelli Kiipus on 30. aastane muusikaterapeut ning luule kirjutamisega tegelenud juba umbes täpselt 7 aastat. Kirjutab nii depressioonist kui ka kätest, trammis kuuldust ja eksidest. Korraldab juba paar viimast aastat Ukulele Luulefestivali Võsul.

Darja Popolitova (1989) on kaasaegne ehtekunstnik. Tema käimapanevaks jõuks on irooniline vaade tänapäevale, mis õhutab teda segama digitaalseid vahendeid ja video-performance’eid fiktsionaalsusega. Popolitova arvates on ehete haptiline ja sümboolne olemus viljakas meedium, mis võimaldab tal oma ideid kontseptualiseerida.

Reijo Roos on poolsoomlasest kirjanik ja graafiline disainer, kes identiteediprobleemide tasandil samastub eestivenelastega. Teda huvitab eestlaste ja eestivenelaste omavahelised suhted ja eelarvamused ning selle uurimiseks käis ta eelmise aasta märtsis vahetusõpilasena Narva Soldino Gymnaasiumis.

Mihhail Boitsov on Tallinnas sündinud narvakas, kes elab Tartus. Üliõpilane. Kirjutab luulet — on trükitud “Narvamus”ajalehes, Tarslämmi eelvooru võitja. Kirjutab Eesti, vene ja inglise keeles.

Ajakava

Tasuta
Meil on uus leht! Kõige uuema info jaoks külasta vabalava.ee